transport
Wenus - Przewóz Osób Krajowy i Zagraniczny

Firma przewozowa WENUS działa na rynku transportowym od 2007 roku. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, posiadamy certyfikaty i wszelkie uprawnienia do wykonywania przewozów międzynarodowych. Dysponujemy komfortowymi autokarami marki Renault. Bezpieczną oraz miłą obsługę w czasie podróży zapewniają wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy, świetnie znający trasy krajowe jak i zagraniczne, służący pomocą w każdej sytuacji. Cały czas staramy się podnosić jakość naszych usług, aby sprostać wymaganiom szerokiego grona naszych klientów. 

Firma nasza dysponuje autokarami od 49 do 54 miejsc pasażerskich, busami od 19 do 26 miejsc pasażerskich. Pojazdy te wyposażone są w rozkładane fotele, video, profesjonalne nagłośnienie wnętrza audio (mikrofon dla pilota), klimatyzację, toaletę i barek z gorącymi napojami.


"Wenus - Przewóz Osób Krajowy i Zagraniczny" jest solidna i powierzoną imprezę wykonuje rzetelnie od początku do końca. Współpracujemy z renomowanymi firmami transportowymi aby zapewnić jak najsprawniejszą obsługę Naszych Klientów na terenie całego w kraju. 

 

Zapraszamy do współpracy!!

 Mamy zawsze na względzie wszystkie warunki i wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.

Ceny kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru, a przypadku dłuższych tras, przeliczane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Szczegółową kalkulację na konkretną trasę prześlemy Państwu e-mailem, faksem lub podamy telefonicznie.
 Zapewniamy Państwu możliwość negocjacji cen wynajmu, w zależności od ilości kilometrów, a także upusty przy wynajmie kilku autokarów jednocześnie, dlatego też każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Al. Armii Krajowej 22A, Piotrków Trybunalski
  • Telefon: 693 539 275; 691 967 121
  • Email: biuro@wenus-travel.pl
  • Strona www: www.wenus-travel.pl

MAPA DOJAZDU